V soboto je na sporedu še zadnji krog v Ormoški ligi.
V obeh konkurencah še ni znan prvak.
Pri veteranih tekma neposredno odloča o prvaku.
Pri članih pa sta ekipi poravnani in medsebojno sta igrali neodločeno
in ob predpostavki, da v soboto obe zmagata bo odločala gol razlika.
Gaube pa čaka težje delo kot Bar Ajdo, saj se bodo pomerili z
Barom Ribnik, slednje pa čaka ekipa Mihaele.
Razpored zadnji 11.krog - sobota 30.01.2016-člani
in 7.krog veterani
12.00 KOŠ - ŠD Mladost
12.40 Bar pri Lipi-Avtoprevozništvo Jerebič :Bar Gaja Ivanjkovci
13.20 Vičanci-Vičar Transport :ŠD Pušenci dresi-tisk.si
14.00 Mala Nedelja-veterani : ŠD Vičanci-veterani
14.40 Frankovci-Gostilna Črni Ribič: Mladina Nk Ormož
15.20 Dizelaši-veterani : Kmn Tomaž Trcko-veterani
16.00 Mihaela d.o.o. : Bar Ajda Hidus
16.40 Kmn Smoki-Bar AS2-veterani : ŠD Pušenci dresi-tisk.si-veterani
17.20 AP Gaube : Bar Ribnik Ormož
Rezultati 10.krog - sobota 23.01.2016 člani
Bar Ribnik Ormož : KOŠ 5 : 1
ŠD Mladost: Mihaela d.o.o. 6 : 3
Bar Gaja Ivanjkovci:Frankovci-Gostilna Črni Ribič 3 : 0
Mladina NK Ormož : AP Gaube 0 : 13
Bar Ajda Hidus:Vičanci-Vičar Transport 5 : 3
ŠD Pušenci dresi-tisk.si: Bar pri Lipi-Avtoprevozništvo Jerebič 0 : 4
Kmn Tomaž Trcko-veterani: Ormož Mladost Miklavž-veterani 10 : 1
ŠD Vičanci-veterani:Dizelaši-veterani 3 : 6
ŠD Pušenci dresi-tisk.si-veterani: Mala Nedelja 9 : 2
LESTVICA ČLANSKIH EKIP
1. AP Gaube 8 2 0 48 - 11 26
2. Bar Ajda - Hidus 8 2 0 51- 23 26
3. Bar Ribnik Ormož 7 1 2 51 - 17 22
4. Bar gaja Ivanjkovci 6 1 3 33 - 27 19
5. Bar pri Lipi-Avtoprevozništvo Jerebič 5 3 2 27 - 21 18
6. Šd Vičanci-Vičar Transport 5 2 3 35 - 21 17
7. Šd Mladost 4 3 3 31 - 16 15
8. KOŠ 3 0 7 27 - 46 9
9. Mihaela d.o.o. 2 1 7 26 - 44 7
10. Frankovci-Gostilna Črni Ribič 2 1 7 26 - 43 7
11. Šd Pušenci-dresi-tisk.si 1 0 9 16 - 48 3
12. Mladina-Nk Ormož 1 0 9 11 - 69 3
LESTVICA VETERANSKIH EKIP
1.Šd Pušenci-dresi-tisk.si 5 0 0 32 - 9 15
2.Kmn Smoki-Bar AS2 4 1 0 17 - 10 13
3.Kmn Tomaž-Trcko 3 1 1 23 - 8 10
4.Dizelaši 3 0 2 18 - 13 9
5.Mala Nedelja 1 0 4 13 - 25 3
6.Ormož-Mladost Miklavž 1 0 5 10 - 33 3
7.Šd Vičanci 0 0 5 8 - 23 0
Lestvica najboljših STRELCEV-Člani :
Šegula Blaž (Bar Ribnik Ormož) - 15
Kirič Luka (Vičanci Vičar Transp.) - 14
Valenti Simon(AP Gaube) - 10
Jaušovec Patrik (Mihaela d.o.o.) - 10
Goričan Urban (Bar Ajda Hidus) - 9
Piberčnik Sebastjan(Bar Ribnik Ormož) - 9
Zlatnik Klemen(Frankovci ČrnI Ribič) - 8
Panič Primož (KOŠ) - 8
Martan Sandi (AP Gaube) - 8
Skoliber Domen(Bar Gaja Ivanjkovci) - 8
Strmšek Mitja(Bar Ribnik Ormož) - 8
Gorenčič Klemen(Vičanci Vičar trans.) - 8
Janežič David(Šd Mladost) - 8
Lestvica najboljših STRELCEV-Veterani :
Lesjak Aleš (Šd Pušenci-dresi-tisk.si) - 14
Prapotnik Boris (Šd Pušenci-dresi-tisk.si) - 8
Mori Miha(Kmn Smoki-Bar AS2) - 7
Gašparič Zvonko (Kmn Tomaž-Trcko) - 7
Kamenšek Franci(Kmn Tomaž-Trcko) - 6
Šeruga Mario(Kmn Smoki-Bar AS2) - 5
|