Pasica
Tomaž zmagal 1:5 PDF natisni E-pošta
Šport
Petek, 04 November 2011 07:57

Ekipa TomažaDanes so malonogometaši Tomaža potrdili prve tri točke proti ekipi Benedikta. Domači še nimajo točke in so tako dalje prikovani na dno. Tomaž je imel tekmo in točko več, tako da je šlo za boj za dno lestvice. Za prleke ni smel nastopiti vratar Vrbanič, ki je prejel kazen petih tekem prepovedi. Najprej so povedli domači, nato so petelini izenačili in do polčaso povedli. Na koncu pa zasluženo visoko slavili. Domači so pokazali bore malo. Pohvalno pa je dejstvo, da je tekmo spremljalo zavidljivo število prleških gledalcev. Končnih 1:5 so si prleki zaslužili.

Za vse ki imate popldne čas pa si lahko v Ormožu v športnem parku Mestna Graba ogledate tekmo starejših dečkov proti ekipi Markovec, tekma se prične ob 15.15h. Ormoški pomladek je kljub zdesetkani ekipi vrstnike premagal z 9:0. Po prvem polačasu ni kazalo na tako izdatno zmago saj so domači zadeli le enkrat in še to v zadnji minuti.